جمعه 19 خرداد 1402
راهنمای استفاده از سایت

راهنمای استفاده از سامانه نوبت دهی اینترنتی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی برای کاربران

کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در راستای ارتقای کیفیت ارائه خدمات توسط دفاتر و تکریم ارباب رجوع اقدام به اجرای طرح مجازی سازی و نوبت دهی اینترنتی از دفاتر نموده است. لذا از این پس متقاضیان خدمات می‏توانند قبل از مراجعه حضوری با ورود به سامانه نوبت دهی اینترنتی دفاتر خدمــات الکتـرونیک قضــایی به آدرس http://nobat.kdke.ir/ اخذ نوبت نمایند. مدیران محترم دفاتر موظف می باشند جهت اجرای این طرح نکات و موارد ذیل را رعایت نموده و به اجرا گزارند:

1- در قسمت آدرس بار نرم افزار مرورگر خود آدرس فوق الذکر را وارد می نماییم.

 

2- پس از نمایش سامانه در صورتیکه نخستین بار است که به سامانه وارد میشود باید نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام نمایید در غیر اینصورت با استفاده از قسمت «ورود» و انتخاب «ورود کاربر» اقدام به وارد نمودن نام کاربری و رمز وردی که قبلا هنگام ثبت نام وارد کرده اید، نموده و پس از آن کلید سبز رنگ ورود را انتخاب مینمایند.

3- جهت ثبت نام طبق تصویر زیر بر روی ثبت نام کاربران کلیک می‏نمایید.

 

طبق تصویر زیر، مشخصات خود را تکمیل فرمایید.

  

 پس از ثبت نام در سامانه، با کلیلک بر روی قسمت ورود کاربران و وارد نمودن نام کاربری و رمز عبوری که در سامانه ثبت نمودید، میتوانید به سامانه وارد شوید.

 

  

در این مرحله میتوانید با انتخاب نام استان و شهرستان و موضوع مورد نظر و یا حتی نام مدیر دفتر یا شماره دفتر خدمات قضایی و انتخاب کلید جستجو نسبت به یافتن دفتر خدمات قضایی مورد نظر خود اقدام فرمایید.

  

با فشردن کلید دریافت نوبت، دفتر مورد نظر خود را انتخاب می‏نمایید.

 

در این مرحله باید تاریخ و زمان مراجعه به دفتر را انتخاب بفرمایید. دقت بفرمایید در صورت غیرفعال بودن ساعت ها و تاریخ های مورد نظر، امکان دریافت وقت به دلیل تکمیل ظرفیت در آن بازه زمانی نمیباشد و باید زمان دیگری را انتخاب بفرمایید که در مرحله اول تاریخ مورد نظر را انتخاب نموده و از جدول ذیل زمان مراجعه به دفتر را انتخاب می نمایید.

  

در صورتی که تمامی مراحل به درستی انجام شده باشد و وقت مورد نظر متقاضی نیز ثبت شده باشد، به شماره همراهی که در هنگام ثبت نام آن را ثبت نموده اید، پیامکی که حاوی اطلاعات مورد به وقت تعیین شده و دفتر مورد نظر میباشد، برای متقاضی ارسال میگردد.

همچنین کاربر میتواند با مراجعه به قسمت نوبت های من، نوبت هایی که در دفاتر خدمات قضایی رزرو نموده است را مشاهده نموده و در صورت تمایل نسب به چاپ رسید نوبت اقدام نماید.